شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 76

45,162 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة ٤ غرف بالم هيلز فرصة قوية جدا

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٧٥٬٦٠٤ جنيه

    شقة للبيع فيليدج جاردنز القطامية | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم مميز فى مدينة الشروق

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند أزاد القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك فيليت (سكاي كوندوز)

    Century for Project Management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة ٤ غرف بالم هيلز بسعر مميز جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م + رووف برايم لوكيشن بجوار سوديك

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع 3غرف فوري مقدم قليل– (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع ريسيل بسعل لقطة - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع بالرحاب بالقرب من النادي والخدمات

    Makka Real Estate logo image

    شارع عمرو بن العاص, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م للبيع متشطبة بالكامل فى كمبوند هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع | فيليدج جاردنز القطامية

    Flag square Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - استلام فوري -افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في القاهرة الجديدة بموقع متميز

    Gaby's Homes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيومفتوح للبيع ف هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر رائع شقة غرفتين بالم هيلز جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع تشطيب سوبر لوكس-جاليريا مون فالي

    bnb logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥١٬٨٤٠ جنيه

    للبيع شقة135م دور الثالث فى Acasa Mia in New Cairo

    Eureka Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب باقل سعر في الماركت كمبوندهايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% للكاش - شقة 3 غرف متشطبة بجاردن للبيع

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144 متر ريسيل في ليك فيو فوري متشطبه ومفروشه

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القرنفل فيلات مقدم 4مليون

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 134م في المقصد دور ثالث

    Dastan Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع