شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 78

45,162 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطله علي اكبر جاردن موجود ف الاندلس العائلي

    AMG. logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة للبيع في التجمع الخامس من واتر واي

    Oaks Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب ١٤٠ متر وان قطاميه دائرى المعادى

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٨٥٬٣٧٥ جنيه

    أقل من سعر السوق | شقة في Galleria Moon Valley

    Beltone logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع10س و مقدم5% احصل ع شقة 182م بفيو لاجون الان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كورنر بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣٣ م فى ليك فيو ريزيدنس٢ دور اول بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع او الايجار في ڤي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في هايد بارك

    iHome logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم استلام قريب تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة بالم هيلز جاهزة للاستلام الان

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه جيت معمار المرشدى شقه ١٢٥ واجهه عالدائرى

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٤٬٢٨٠ جنيه

    للبيع شقة 178م بمقدم ( 2,628,648) في Acasa mia

    Eureka Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع قطاميه جيت معمار المرشدى ١١٠ م نص تشطيب

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٨٬٧٦٨ جنيه

    شقة - للبيع - 202 متر في ميفيدا - متشطبة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - 148 متر في ميفيدا - مفروشة بالكامل

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في دور أرضي بموقع متميز في ميدتاون العاصمة

    Do estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند وان قطاميه دائرى المعادى شقه ٢٣٠ م

    Homes Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٦٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع القرنفل فيلات 1 أمام كمبوند المراسم

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكيفات في موقع مميز هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م لقطة بسعر أقل من السوق في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره - استلام فوري - موقع مميز للغايه

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام سنة ليك فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٢٬٢١٨ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في Galleria Moon Valley

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٣ جنيه/متر مربع