شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 723

45,438 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 3 غرف باكبر جاردن 217متر للبيع في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م للبيع في لا فيستا باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية | ميفيدا بوليفارد

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٢١٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم | ميفيدا بلو فيوز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٤٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفوش بالكامل للبيع في فيليج جيت امام ال AUC

    Sweet Home Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه غرفتين استلام فوري كونر بجاردن 120م

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري للبيع قسط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز شقتك في قلب المعادي بمقدم 50%و خصم لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 100 متر- B15 مدينتى حجز 2023 اوفر لقطه

    Darak Madinaty logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز باقل مقدم في مدينه المستقبل

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    إي تي-إيست, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فقط بالتقسيط على 8 سنين برايم لوكيشن

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع 130م في جاليريا مون فالي التجمع

    Horizon Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 نوم - موقع مميز في ليك فيو ريزيدنس 2

    Blu Real Estate Marketing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٨٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرقتين نوم متشطبه مودرن فيو جاردن في فيليج جيت

    Sweet Home Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز بكمبوند مونتن فيو

    Gold Routes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م في مدينتي b6 اكثر مناطق طلبا فيو جاردن

    AMG. logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطقه الخامسه دور اول نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع في دجلة المعادي القاهرة مصر

    Muabark Group logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع في كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي مفروشة بالكامل سوبرلوكس -الياسمين 5

    Chances Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب بسعر مميز في جلاريا مون فالي

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي التجمع بتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز سوبر لوكس في سيراس 184 متر مفروشه

    متصدر

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع