شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 726

45,438 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بسعر قليل ولوكيشن لقطة في اي سيتي

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات في كايرو فيستيفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز بمقدم 5٪ - تقسيط يصل الي 11 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات في كايرو فيستيفال

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جيت فيو مفتوح امام ال AUC

    Sweet Home Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور ارضي بحديقه خاصه بجوار غرب الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة نصف تشطيب فى ستون ريزيدنس بجانب مول 5A

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في ذا ميديان موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م أرضي مرتفع بالأندلس العائلي–التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة في ماوتن بارك بأقل سعر ولوكيشن بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم فوري بمقدم أقل من 1,5Mهضبة المعادي

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة دبل فيو استلام فوري لوكيشن بحري ومميز

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باتيو أورو على البحيرات جاهزة موقع مميز

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز نصف تشطيب استلام فوري سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في ذا فيليج امام الAUC

    Sweet Home Realestate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م لقطه بفيو على ال central park ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في فيليج جيت اقل من سعر السوق

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بتشطيب سوبر لوكس للبيع في التو 135 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك تشطيب كامل بسعر مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا العاصمه 101متر تشطيبات خاصه

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat 4 Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بيع كمبوند مميز للصفوة في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 150 متر بجاردن خاصة في شمال الرحاب

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية استلام فورى sodic ڤيليت بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع