شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 530

45,729 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م متشطبة سوبر لوكس بالمطبخ بكمبوند تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141م للبيع استلام 2026 في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع في ايست تاون - سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم استلام فورى بأقل سعر و فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري 3 غرف نوم-في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٧٩٬٠٥٠ جنيه

    شقة 144م للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبVIPواستلام فورى شقه بمقدم1.47مليون بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق متشطبه بالكامل 142م للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٨٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن وللمعاينه بالعاصمه الاداريه+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275م كورنر فيو مفتوح في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 200م تشطيب سوبر لوكس جاردن فيو

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٥٥ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 143م وايد جاردن فيو قسط 7 سنين

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع بموقع متميز جداا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو جاردن للبيع في ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195متر للبيع بسعر لقطه في كابيتال جاردنز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق تشطيب كامل استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف 214 متر بموقع مميز

    Apart Real estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة75م للبيع بالفرش- عمارات تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة 180م تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 2غرف بإطلالة مميزة بخصم 37%

    Apart Real estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م للبيع متشطبه و مفروشه بالكامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خاص بموقع متميز جدا للبيع في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بفيو تحفة في تاج سلطان استلام فوري

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع