شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 535

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل قيمة أب تاون | ألتو 3 غرف القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٤٥٬٩٩٤ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 170م لوكيشن مميز في هاب تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في جاليري مون فالي بتصميم وتشطيب عصري

    Chances Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو جميل فى ذا فيو بجانب إيست تاون

    Property  Hills. logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية ف ميدتاون سكاي شقة بجاردن واقرب استلام

    Picky Properties logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو مميز بمقدم 5% و قسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جوهرة جاردن بقيمة قوية | فورتيـن أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب بقسط على 8 سنين فقط.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة رائعة على الجولف في فورتين اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% تقدر تمتلك شقتك بالعاصمه وجاهزة للمعاينه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن 94م مقدم واقساطb14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 3غرف برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٦٥٠٬١٢٣ جنيه

    جوهرة جاردن بفيو بول | فورتيـن أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد حسن الجمل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مفتوح B10 مدينتي تشطيب فاخر وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    5

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول جولف | جوهرة أب تاون 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول جاردن | ألتو أب تاون 2 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 8سنين.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع بأقل من سعر السوق في ووترواي، القاهره الجديده

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 117 ارضي بجاردن تاج سيتي القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز شقة 213 متر استلام فوري في التجمع الخامس

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف تشطيب راقي برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (استلام فوري)بالقسط علي8 سنين في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع