شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 501

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه استلام فوري بالتجمع الاول بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٥م للبيع في ذا سكوير القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل 3غرف- في سوديك ايست فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ريتاج سيتي خلف كونكورد بلازا

    East House logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في فيفث سكوير , 195متر

    Prime Company logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م بجاردن 120م بكمبوند سراي علي 12 سنه

    Oaks Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند سراي اقساط علي 12 سنه

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز – إل باتيو أورو بسعر مغرى

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٧٥٠ جنيه

    شقة 155م في النورث هاوس فيو جاردن

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – بالم هيلز كابيتال جاردنز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – ذا أدرس إيست | موقع مميز جدا

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه استلام فوري بالتجمع الاول بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى B10 مساحه 200 متر  .

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمن يقدرون فن العيش في مصر الجديدة

    Remax 360 logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في باتيو اورو بالجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام -الباتيو اورو لافيستا علي 4 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الآن! في المراسم متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو هايد بارك |شقة 216م بفيو مفتوح

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٦٩٬٧٤٨ جنيه

    شقة بحديقة للبيع جي ايست بجوار واتر واي برايم

    TREX logo image

    جي ايست, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحري في سوديك ايست - ريسيل استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز جدًا بسوان ليك ريزيدنس فينوكس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل زا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متشطبة في ليك فيو بفيو مباشر علي البحيرة

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع