شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 500

45,729 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 160م 'سوبر لوكس' في ماونتن فيو بأفضل سعر!

    The Icon Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى التجمع الخامس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م في سراي للبيع تقسيط علي 12 سنه

    Oaks Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية كاملة التشطيب على 10 سنوات في city

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اكستنشن 1.1

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في جاليريا مون فالي

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كابيتال جاردنز بالم هيلز لقطة

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس للبيع في هايد بارك نيو كايرو -التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع – ريجنتس بارك فيو رائع جدا

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 2 نوم في المراسم فيفث سكوير متشطبة

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن الفوري غرفتين 97 م

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر وحده في سوديك مع مقدم 0% و اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اضي بجنينة في سوان ليك مميزة بسعر اقل من السوق

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع بأقل سعر شقة مفروشة بهايدبارك 130م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر بفيو مميز مُستلّمة وجاهزة للمعاينة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في النرجس عمارات أرضي مرتفع بجاردن خاص

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدده امتلك وحدتك باقل سعر مقدم 5% فقط .

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٧٬٨٠٠ جنيه

    شقه بروف بحري بالكامل برايم لوكيشن في قلب - الشروق

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف بالعاصمه الإدارية بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٩٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سيتي جيت 10% مقدم على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي فيو علي النيل بتشطيب Hilton جاهزة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع