شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 505

45,729 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٨٢٬٤٠٥ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بخصم 64% امام سوديك ايست - طلالا

    Remax The Address logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متشطبه بالكامل أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٩٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 82م جاردن فيو تشطيب خاص B7

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح إمبراطوري إطلالة خالدة على نيل القاهرة Hilton

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 50% خصم للكاش شقة207متر لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه ريسيل فيو مميز بأرقي موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن خاص للبيع في كمبوند سنشري سيتي

    Better Estate Investment logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل | مطبخ مجهز بالكامل، مكيفات وسخانات

    Country For Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل سعر استلام فورى فيو مميز جدا

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر وبدون مقدم بالتجمع -بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٠٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق بالمنطقه الرابعه بجوار

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده50% خصم للكاش شقة بأميز موقع لاند سكيب

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهره العاصمه فيو جاردن مرحله تانيه

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرفتين باقل مقدم – مرحلة Elan | سراي

    ERE logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي+جاردا 275 متر فوري في الباتيو كازا بجانب BUE

    Property  Hills. logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 250 متر - 4 غرف + غرفة معيشة + 5 حمامات

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالقرب من شارع التسعين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عمر مكرم, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٣٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط استلام فوري برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدايق العاصمه في قلب جميع الخدمات

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٧٬٤٣٢ جنيه

    ريسيل شقه 128م club side تاج سيتي القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 155م بجاردن خاصة 66م استلام فوري

    MD Signature logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة مع تكييفات مركزية

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 191متر متشطبة بالكامل بفيو مميز

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع