شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 480

45,729 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري واجهتين مقدم 840 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع اجمل فيو في فيفث سكوير

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح واطلالة مميزة شقة 145 متر بجاردن خاصة

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى للبيع في جايد التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز علي حمام سباحة ومساحات خضراء مساحة كبيرة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيلاتت الدفاع الوطني

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ماونتن فيو هايد بارك

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Finished بمقدم550الف تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر تشطيب كامل فيو مفتوح جاهزة للاستلام

    MD Signature logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بموقع مميز بالمعادي الجديدة

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ميدان الجزائر, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141 متر كورنر فيو لاند سكيب من الجانب والخلف

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الاندلس بافضل سعر

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا- باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١١٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٧٬٥٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك جاهزة للسكن فى المقصد بالعاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 105م تشطيب سوبر لوكس فقط ب 2,500مليون

    Next Level Properties logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٤٠٠ جنيه

    بفيو مميز شقة 145 متر اطلاله مفتوحة استلام فوري

    MD Signature logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مرحلة اللاجون - أقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف دايركتت لاجون فيو علي اكبر فيو

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع