شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 481

45,729 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سوديك إيستاون التجمع الخامس تشطيب مميز

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٥٬٠٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٤ متر ارضي بحديقة ٥٥ متر للبيع مدينة الرحاب

    Home Approach logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٦٦٬٢١٨ جنيه

    شقه 2نوم بأقل مقدم بالمسـتـقـبـل سيـتـي+اقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في اب هيل في التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    اب هيل ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع متشطبة استلام قريب كمبوند مايان

    Falcon for Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام فورى متشطبة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشين بالتجمع شقة(200م) RTM فيو pools

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه فندقيه استلام 4 سنين واقساط حتى 2036

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد متشطبة استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة(166م) بحديقة (25م) RTM في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٨٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم (590 الف) شقه للبيع فى هايد بارك التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بروف تكمله اقساط باقل سعر في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين بسعر ممتاز تكمله اقساط

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - مرحلة MVPark - بأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز نيو كايرو -التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171م) متشطبة فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشين بالتجمع شقة(164م) RTM فيو pools

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة على اللاجون مباشرة - باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٢٦٬٩٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع