شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 392

45,986 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ي ديستريكت 5 – موقع مميز وجاهزة للاستلام

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223م للبيع 3غرف فيو لاندسكيب في لافينير فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3BR 185m Fully Finished for sale in the square

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات مميزة للبيع في سوديك ايستاون

    Brand Facility Management logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومميز للبيع فوري ف باتيو اورو التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه نصف مفروشه في تاج سيتي , 121متر

    Prime Company logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز مع حديقة 53 متر تطل مباشرة على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية B1 مدينتي فيو مزدوج وتشطيب فاخر جداً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمباوند ستون ريزدنس

    Spade consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سلطان (Taj Sultan) | استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة للبيع في كمبوند باتيو اورو بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٨٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح وراحة حقيقية في Palm Hills نيو كايرو

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بـ14 مليون كاش او 678الف ربع سنوي

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى 3غرف جاردن 100م افضل فيو لاندسكيب وبحيرات

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٣٬٦٠٠ جنيه

    شقتك في إيزولا شيراتون بخصم 48% وتقسيط يناسبك!

    Kayan El Aqaria logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥٨٬٤٦٨ جنيه

    شقة 3 غرف في بلووم فيلدز التطوير – جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف بماونتن فيو اى سيتى-استلام فورى

    East wing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف 165م في جرين سكوير بسعر 5مليون و200 الف

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كرسنت ميفيدا بالمطبخ و التكييفات

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة خاصة 3 غرف نوم للبيع بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش فيو مفتوح جنب الجامعة الامريكية

    New Avenue Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن متشطبه للبيع في الباتيو أورو

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع