شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 388

45,986 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كليو بالم هيلز بإطلالة لاجون

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م للبيع بحري فيو جاردن

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بخصم للكاش 34% استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٩٥٩ جنيه

    موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي شقه 131 تشطيبات خاصه علي حديقه كبيره

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ال b7 بسعر مميز

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ع محور محمد نجيب دايركت بسعر مميز جدًا

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هليوبليس الجديدة ستوديو بخصم 64%

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي التالت شرق بجوار كافه الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٥٤٬٤٠٠ جنيه

    موقع متميز يطل مباشرة على البحيرة وواجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١٠٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو مميز في كمبوند سرتي بجوار مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل في موقع متميز -ذا كرست القاهره الجديده

    Compound Hekaya logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٧٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في قلب التجمع دقائق الــ A U C

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش شقة 140م فـي مدينتي B12 بسعر لقطه !

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى على النادى مباشره بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في لافيستا التجمع شقه 3 غرف برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع راقي بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٧٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 239 متر بجاردن خاصة 110متر فيو مميز تشطيب كامل

    MD Signature logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه فورى بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٩٥٠ جنيه

    موقع مميز مع حديقة، بأقل سعر في كليو

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب بحمام سباحه خاص بكمبوند بلاجيو

    East wing logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ برايم لوكشن استلام فوري بسعرمميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع