شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 393

45,986 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٥٠متر متشطبه كمباوند دار مصر التجمع

    EG.Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في Address East – إطلالة طبيعية

    Beltone logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مباشرة على البحيرة في ليك فيو ريزيدنس

    Do estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف مع الشركه السعوديه المصريه على 10س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في سراي بالقرب من العاصمة ومدينتي

    Impact Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي تشطيبات خاصه بمساحه135م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٨٨٬٢٠٣ جنيه

    شقة كورنر في موقع مميز غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نموزج 200 مساحة 135 متر دور اول في b3

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فى حسن علام-مفروشة بأثاث فاخر-مع تكييفات

    East wing logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في ابتاون كايرو بسعر مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري شامله 2 جراج - ديستريكت 5

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة ليك فيو تشطيب فاخر بالتكيفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري واجهـة بحري - Trible View - Semi Finish

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي نموزج 200 مساحة 135 مترb1

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي بمساحه 133م دور اول فيو جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب بسعر مميز 155متر

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٧٠٬٦٢٢ جنيه

    شقة مع حديقة غرفة نوم واحدة بإطلالة مفتوحة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٤٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬١١١٬٦٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتقسيط حتى 2031 فى سيتي جيت

    Do estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في مدينة النخيل امام 1 قط

    Host Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز القاهرة الجديدة – موقع مميز

    Beltone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B14 حجز قديم مساحه142م L10

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا لوكس استلام فوري في سوديك فيليت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي النموزج الذكي 140 متر b12

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاليريا مون فالي

    Treasure Real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع