شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 374

45,986 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس | Gardenia Heights 3

    Catchers investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين نوم في مشروع ماونتن فيو -اول طرح - 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح اول مشروع لماونتن فيو بمقدم 5% فقط-10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك ف الباتيو كازا الشروق بفيو لاندسكيب

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بمقدم 5% استلام فوري في R8 نص تشطيب

    Property Misr logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة لاند سكيب فيو في بالم هيلز في التجمع

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بـprivado مدينتى 178م على البحيرات مباشره 3ن

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 180م في مرحله كلوب بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - شقة 170م لوكيشن مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن استلام فوري متشطبه في ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري في Marakez District 5 متشطبة

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم للبيع في طرح اول مرحلة لماونتن فيو - 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدًا بإطلالة مباشرة على مساحات خضرا

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو رائع بأقساط استلام فورى باتيو اورو

    East wing logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في حي الأندلس قريبه من التسعين الجنوبي

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع باطلاله مميزه في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٩٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحيرات بأقل مقدم واقساط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى مفروشه بالكامل بأقساط بموقع مميز

    East wing logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٦٥٧٬٥٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة وحمام سباحه خاص بأقساط ب ليك فيو

    East wing logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم للبيع في اول مرحلة للمشروع - ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى مدينة الرحاب فيو جاردن متبقى اقساط

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٨٣٬٢٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في أيزولا شيراتون بجانب النادي الأهلي

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة كورنر في في السوق-لوكيشن وسعر وفيو لقطة

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م للبيع في بريفادو مدينتي فيو بحيرات

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدًا بإطلالة مباشرة على مساحات خضرا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع