شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 371

45,986 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٧٬٤٢١ جنيه

    شقة متشطبة لاند سكيب فيو بالتقسيط استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع متميز ضمن مشروع إم في آي سيتي

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المستثمرين الجنوبيه

    D COMUNITA RE logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيلات البنفسج 1

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى القاهره الجديده منطقه القرنفل فيلات

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جاردن و بحري صريح استلام فوري

    Start Homes Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس 211 متر البى 1 جاهزة على السكن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك دلوقتي في كريستال على الدائري مباشر

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى موقع مميز وفيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع كمبوند لؤلؤة القاهرة الجديدة

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6 شهور بالتقسيط موقع مميز شقة في ديستركت5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بسعر طرح مشروع بالتجمع الخامس و تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط للبيع كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو تحفه بسعر مميز لسرعة التنفيـذ 162متر بالفرش

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فورى متشطبه للبيع بسعر مميز

    S signature logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "لقطة" في كمبوند امورادا (Amorada)

    D COMUNITA RE logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٧٧٩ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين بموقع مميز استلام 2027

    S signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على دائري المعادي قدام كافور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفيتن بمقدم 400الف بجوار الجامعة الامريكية علي10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في العاصمه R8 بأقل سعر+بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس عمارات

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 90م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة بالكامل استلام فورى فيو مميز

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع