شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 370

45,986 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند قطامية جاردنز استلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب في الجولدن سكوير فيو Central Park

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي8 سنين شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٩ جنيه

    شقة من ثلاث غرف نوم في ستون ريزيدنس | جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك اقل سعر بالتقسيط مميزه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٠٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ستون ريزيدنس جاهزة للسكن اقل سعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل سعر موقع مميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ستون ريزيدنس جاهزة للسكن اقل سعر موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أرقى لوكيشن بالشروق - استلام قريب

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م غرفتين للبيع-ابراج المرشدي -زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | استلام فورى| شقة ريسيل 200م

    Darcom for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده اقل مقدم و اطول اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو |شقة ريسيل 200م | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على الاستلام في مرحلة Sapphire فيو بحري

    Right Direction logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤١٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% فقط شقه للبيع في موقع مميز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى بروميناد وادى دجلة - اقل سعر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل سعر استلام قريب بالتقسيط للبيع فى ديستركت5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ديستركت5 استلام 6 شهور بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بأقل مقدم في JIWAR وتقسيط حتى 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في القاهره الجديده شقه للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا الباتيو أورو | شقة ريسيل 200م بأقساط

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك،استلام قريب بالتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الاندلس قريبه من التسعين الجنوبي

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه في الباتيو ريفا بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه في سوان ليك للبيع في أفضل موقع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع