شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 351

45,986 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PHNC فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% شقة متشطبة كمبوند طلالة هليوبولس الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة + دريسنج | 144م | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه خاصه ابستاون سوديك اقل سعر

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحديقه فى مدينتى b6 فيو جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى فى b8 مساحه 100م فيو جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة دور كامل في ماونتن فيو هايد بارك - التج

    sms for RealEstate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر بدون تشطيب للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مطلة على المساحات الخضراء جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للسكن او الاستثمار في التجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م بحديقة خاصة تشطيب كامل استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع تشطيب الترا مودرن - فيو بالم هيلز

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي ام في بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 60م متشطبة بسعر الطرح الاول بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مفروشة للبيع في فيفت سكوير – بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى البى7 تشطيب عميل 96متر بالمطبخ وشيش حصير

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك مع سعادة متشطبة بالمطبخ قسط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بمساحة 230 متر للبيع خلف نادي الزهور مبا

    sms for RealEstate logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176م - جاهزة للسكن - متشطبة بالكامل

    Brick Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م - برايم لوكيشن - نصف تشطيب

    Brick Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر استلام فوري وحصة بالأرض في مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | كورنر على ووتر فيو في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٧٠٬٦٠٠ جنيه

    غرفة 87م مميزة للبيع في جراند لين اقساط تصل ل 14س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع