شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 350

45,986 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168 استلام فورى على فيو و بحرى فى هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع نصف تشطيب استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٩٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بموقع وسعر وفيو مميزين

    why solutions logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3/4 تشطيب في الياسمين فيلات ع فيو جاردن

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو ولا اروع على الفيلات ومجرى السيل 124 مترالبى6

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٣٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل من سعر الماركت بموقع مميز

    متصدر

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت وأميز موقع

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر و أميز موقع -بها تشطيبات

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بتشطيب فاخر في ماونتن فيو هايد بارك

    sms for RealEstate logo image

2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    88 متر في مدينتي دور متكرر باقل من سعر السوق

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية مباني 2012/ مسجله شهر عقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر لطفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين , مدينتي

    why solutions logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بجاردن للبيع - تشطيب كامل - فيو مميز

    Brick Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام على ووتر فيو في باتيو أورو

    Premier Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000 بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع في مدينتي

    why solutions logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 165م استلام فوري-متشطبه فيوclubاي سيتي

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - فيو جاردن - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن مطبخ وتكييفات للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لؤلؤةالتجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٧٩٬٩٨٠ جنيه

    ريسيل بسعر خاص وقابل للتفاوض من المالك المباشر

    Property Group logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية بإطلالة على مساحات خضراء و مسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع