شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 356

45,986 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةمميز في مدينتي موقع استراتيجي قريب استرب

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم | 100 متر | تشطيب كامل | مقدم 10% |

    Selection Code logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هايد بارك مقدم 5% وتقسيط على 10سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 51م للبيع في B8 مدينتي امام النادي مباشره

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    2

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي إطلالة مفتوحة على ميدان ومساحات خضرا

    Susqual Management logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٤٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة بحري متشطبه ultra modern استلام فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بثلاث غرف في موقع مميز، تشطيب كامل، 3 دقائق منCFC

    Makanak Investments logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت-موقع مميز فى الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر للبيع في ذا سكوير بالمطبخ والتكييفات

    Spade consultancy logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند جاليريا مون فاللي

    ABAZA for real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون بالمطبخ و تشطيب فاخر جدا

    Premises logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي شقة زاوية للبيع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm unit in new cairo directly next to Auc inst 5y

    Selection Code logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه طوب احمر في كمبوند جالريا مون فالي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117متر 2نوم 2حمام في الرحاب | القاهرة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م نص تشطيب القرنفل 1-القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف نوم بتشطيب كامل + مقدم مغري وموقع مميز

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي10سنين شقة للبيع(3غرف+3حمام)في ستون بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة 90 متر تشطيبات خاصة بسعر مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز بتشطيبات كاملة + موقف سيارات ونادي

    Makanak Investments logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 535 الف امتلك شقه غرفتين ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 168م باتيو أورو القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين مفروشة بالكامل + تكيفات و بركينج بسعر لقطة

    Makanak Investments logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون بسعر خرافي و موقع متميز

    Premises logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز علي بحيرات و مساحات خضراء-سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع