شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 294

45,941 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م بجاردن١٠٠م متشطبة فيو لاجون باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحديقه فى مدينتى b6 فيو جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PHNC فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن الراقي في قلب التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% شقة متشطبة كمبوند طلالة هليوبولس الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر بدون تشطيب للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬١٤٥٬٥٠٠ جنيه

    أقل مقدم مع مساحة واسعة في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في التجمع الخامس قرب ميفيدا

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجديده _عالواجهه اماميه _سعر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م بحديقة خاصة تشطيب كامل استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى البى7 تشطيب عميل 96متر بالمطبخ وشيش حصير

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مفروشة للبيع في فيفت سكوير – بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200م فيو جاردن بحرى بجوار النادى والمول

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع تشطيب الترا مودرن - فيو بالم هيلز

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 60م متشطبة بسعر الطرح الاول بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع ذا ايكون جاردنز في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب امام هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند طلالة - موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع بخصم 64% كمبوند طلالة 133م

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بمساحة 230 متر للبيع خلف نادي الزهور مبا

    sms for RealEstate logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٧٠٬٦٠٠ جنيه

    غرفة 87م مميزة للبيع في جراند لين اقساط تصل ل 14س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه متشطبه بمقدم تعاقد 85 ألف بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزة للسكن بأقل سعر في الموندو العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع