شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 291

45,941 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف للبيع بموقع مميز في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ايزولا شيراتون بخصم 48%

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري بتشطيب الترا سوبر لوكس وإطلا

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في التجمع 181م بغرفة ناني

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع Nest بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,140,000| بينتهاوس 220م+روف | جاهز عالمفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 3 غرف استلام قريب في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بالمطبخ في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع في فيلدج جيت بسعر مميز

    Fortune Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للإيجار – شقة بالتجمع الخامس | القرنفل فيلات

    Masar Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورًا في العاصمة الإدارية الجديدة | معا

    متصدر

    Lutazn For Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة مفروشه في مدينه الرحاب

    ABAZA for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه للبيع بالتكيفات في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع بمقدم 10% علي 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ والتكيفات في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف للبيغ في ميفيدا بفيو مفتوح

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة 400م (دور كامل) | جنوب الأكاديمية

    Masar Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ومدخل خاص في البنفسج فيلات 9

    sms for RealEstate logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن للبيع في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ونص مفروش في كمبوند ستون ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومميزه في كمبوند استون ريزيدانس

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن نصف مفروشه في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه بالكامل للبيع في فيفث سكوير

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو ارضي بجاردن فيو تحفة بدون اوفر

    La Costa For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ايزولا شيراتون قريب من المطار

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع