شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 297

45,941 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٣١٬٥٢٠ جنيه

    شقة 101م علي واجهتين متشطبه ultra modern بفيو VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Al Rehab المرحلة الخامسة 90متر لقطة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٢٧٬٩٢٢ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري فيو واجهتين بالقرب من التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٨٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة أرضي موقع متميز تشطيب كامل بحري سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي نورث بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٢٬٩٧٢ جنيه

    شقة فيو مفتوح خيالي متشطبه ultra modern بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر في Bloomfields – استلام فوري

    Selection Code logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى البى6 تشطيب عميل 91 متر فيو جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 64% غرفتين متشطبة بالكامل برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه مفروشه بالكامل للبيع في قلب التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة-فيو علي جاردن للبيع في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول سكن تشطيبات خاصة بسعر مغري في الرحاب

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو ريفا لوكيشن مميز استلام قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو لاندسكيب في كمبوند كريك تاون

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في قلب الجولدن سكوير - اقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالبروح بمقدم 2.500 استلام السنه

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند تبارك ٣/٤ تشطيب ٣ نوم و٢ حمام

    Chances Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة ٥ غرف لوكيشين مميز في فيليت

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة 125م فيو خيالي علي landscape and laggon

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٧٦٩ جنيه

    شقة 140م بفيو خيالي مفتوح علي lagoon ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١٤٬٦١٨ جنيه

    شقة ريسيل للبيع | فيو مفتوح على لاند سكيب | دور أو

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في ماونتن فيو 1.1 فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع