شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 285

45,941 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أستلام فوري كورنر دبل ڤيو في ستون ريزدنس

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز لوكيشن وفيو لاند سكيب شقة استلام ٢٠٢٦

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستلمة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً في قلب التجمع الخامس بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا واقرب استلام في زيد ايست ٣ غرف ١٦٥م

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب الترا سوبر لوكس تفرعات الطيران

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى مدينتى b6 تشطيب خاص وفرش فندقى

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في فيلا إسكان عالي للبيع – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل باقل سعر فالسوق موقع مميز بحري

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالتجمع وافضل لوكيشن +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٧٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في فيلدج جاردن قطاميه

    Treasure Real estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ازاد شقة اول استخدام فرش مودرن تحفة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون و استلم فوري متشطب بالكامل في قلب شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب جاهز للسكن الفوري شقة للبيع في العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب وفورا شقه مسجله شهر عقارى والتنفيذ فورا

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع احمد باشا, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة 217 متر استلام فوري تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع