شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 284

45,941 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٨٤٬٨٥٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب ف كمبوند سعاده بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٢٦٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    Impact Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب - بدون مقدم و تقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة أقل من سعر السوق |زيد إيست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5 نجوم تشطيبات و فرش حديث للبيع/ايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١١٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا شقة١٩٥م 4غرف متشطبة ومفروشة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتى B6 مساحه 143 متر  .

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    فوري! اميز شقه متاحه علي System باقل سعر+موقع مميز

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بكمبوند امارا قسط ع 10س قرب الAUC

    متصدر

    GCR Developments logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م تحفة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3نوم مميزه فى تاج سيتي بالتقسيط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تشطيب ولوكيشن بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة فندقية 5 نجوم تشطيبات و فرش حديث للبيع/ايجار

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع محمد عبد الوهاب, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه فــى مدينتى 67متر علـى سترب مــول

    i-design logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند سينشري – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٧٤٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين فيو مفتوح في زد ايست

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 23 ألف في الشهر امتلك شقه 3 غرف بالعاصمه

    متصدر

    GCR Developments logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع 225م بالتقسيط علي 12 سنة بالعاصمة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 175م استلام فوري متشطب بفيو مميزالان

    متصدر

    Bright logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م استلام فوري متشطبة للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية في الأندلس 2 التجمع الخامس موقع مميز

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع