شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 179

45,565 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس 2

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى هايد بارك متشطب بالكامل

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر في Creek Town – استلام فوري

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث النرجس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٢٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سقف عالي ٢٠٠م للبيع حسن عاصم الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع حسن عاصم, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الرابع

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٩٢٬٤٣٥ جنيه

    شقه بدون مقدم بمجتمع متكامل بكومباوند تاج سيتي

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول شرق الاكاديمية 4

    شركة البحيري جروب logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في اللوتس بموقع متميز

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل فى هايد بارك التجمع الخامس

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في على ليك فيو رزيدينس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس1

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف النرجس عمارات تشطيب الترا مودرن 165متر

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية مميزة الحي التكميلي- بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر الطرح الاول في العاصمه بالـR8 بأقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول القرنفل فيلات

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثامن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول الياسمين فيلات 3

    شركة البحيري جروب logo image

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم مميز في لافيستا باتيو سولا

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تشطيبات خاصة اول سكن إستلام فوري 3غرف

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٠ متر استلام فوري في التجمع Stone Resedince

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 100 م بافضل مرحله B8 دور تالت

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع موقع حيوي جدًا امام خدمات مباشر

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع