شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 182

45,565 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 208م بيت الوطن فرصة استثمار

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في أميز قصور القاهرة الجديدة تشطيب مودرن فيو جاردن

    Selective logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو على اكبر 2 جاردن الترا لوكس بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند غرب الجولف

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة بحمام سباحة متشطب بالكامل استلام فوري

    Selective logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد (مساحة 239 متر)

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٨٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس2

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية مباشر على 90 جنوبي، جاردن خاصة، برايم لوكيشن

    Selective logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 205م ناصية في بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول تطل على مربع حديقة كبيرة في منطقة فلل

    Selective logo image

    شارع 72, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٢١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان 3نوم بجوار ميفيدا بتسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ماونتن فيو

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند الدبلوماسيين التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    حي الدبلوماسيين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيو على 2 مربع حديقة يوجد عزل مكان للأسانسير

    Selective logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز قريبة من المركز الطبي والماركت

    Start Homes Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٧٠م للبيع الجزيرة الوسطى الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 211م للبيع فى الرحاب

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 181م لاجون فيو في ليك فيو 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع