شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 169

45,565 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بلحي السابع لوكيشن مميز مرونه في السداد

    Smartex logo image

    شارع 12, المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة فيو مميز في اليفا بجانب حسن علام

    Property  Hills. logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 330م للبيع في موقع ممتاز في الخليفة المأمون

    Remax Style logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بريفادو مدينتي مساحه 150م فيو بحيرات

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف فاخرة للبيع في مدينة الشروق - الحي الثالث

    Better Estate Investment logo image

    الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة في THE VIEW وتر واي فيو مميز

    Property  Hills. logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٢٤٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ١٦٠م للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ثكنات المعادي بموقع مميز و سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    شارع 9, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96م لقطه للبيع في مدينتي B7

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٣٬١٩٠ جنيه

    شقة 124 متر للبيع فى كمبوند ذا بروكس بأقل سعر

    TREX logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امام ارابيلا بلازا | بنتهاوس ٥٠٠م للبيع

    Circle Realestate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة174م بكمبوند لافيستا باتيو أورو فيو مميز

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in Andalus 2, 50% down payment

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر مع أثاث وأجهزة عالية الجودة-افضل سعر

    Edge Real Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مجرى السيل B14 مدينتي مقدم مميز وأقساطشقة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي الاول شرق بجوار تاون سنتر ونادي جر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في المنطقه الثالثه

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191 متر استلام فورى فى جاردن ريذيدنس هايد بارك

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واميز شقة في الماركت-لوكيشن مميز فيو بحري

    Right Direction logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم افرصه شقه للبيع بمدينتي بسعر مميز b1

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثامن بمقدم30%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات و الفرش - مباشره علي المسبح

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتى B12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B2 مساحة 203م بالمطبخ والتكييفات

    Top Cairo Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع