شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 172

45,565 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس واسع 500 متر بحديقة خاصة في المعراج

    Good Deals logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 200 متر للبيع في باتيو اورو

    Brokerage Hub logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند ريجنتس بارك - التجمع

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ارضي بجاردن للبيع امام auc التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك دقائق من التسعين الجنوبي قسط14سنة

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م للبيع في مدينتي B10 دور ثاني وايد جاردن

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 123م بحري بالكامل من جميع الغرف في الشروق

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178 م في ذا سكوير بفيو وموقع مميز

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في VGK متشطبه بالمطبخ والتكييفات

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسراي باقل سعر في الماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر متشطبه للبيع في ميفيدا كريسينت

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ الياسمين 2 بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في VGK بفيو وموقع مميز باقل سعر

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثاني مقدم 30% فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالنرجس 2 فيلات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس فيلات 2 مقدم 60%

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 134م استلام فوري بنصف سعرها بفيو بوليفارد

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ميفيدا (إعمار) - تشطيب ألترا

    SKEEP logo image

4

    4

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩١٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م ارضى بجاردن فى بيت الوطن التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 202متر في التجمع الخامس حي النرجس فيلات

    Smart Location Group logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس ٢ استلام فوري اول ساكن لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ في الياسمين 2 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سمارت لايف

    iHome logo image

    سمارت لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع