شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 166

45,565 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 185منر جاهزة للسكن بسعر مميز

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس امام فاطمة الشربتلى متشطبة

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري في واتر واي بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مطار القاهرة, تاج سيتي بمقدم 995الف

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومبوند بريميرا- مدينه نصر

    Eastmark logo image

    بريميرا, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن أستلام فوري في واتر واي التجمع

    TREX logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مغري - موقع مميز جداً - حديقه خاصه 200 متر

    Edge Real Estates logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيلات الداع الوطني ع شارع الجزيرة مباشر متشطبة

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 140 متر B12 طلعت مصطفى فيو مجرى السيل

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بدور كامل في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام فوري 159 متر بسعر مغري و فيو مميز

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٩٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في سوان ليك - موقع مميز

    TREX logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف للبيع في مدينتي – استلام فوري

    TREX logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م بمدينة نصر

    sherwoods property logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ممتاز شقة بحديقة فى 90 افنيو-بالمطبخ وتكييفات

    East wing logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٧٬٨٧٥ جنيه

    شقة بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي-مرحله اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٥٠٤ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178 م² في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم ايلاند الشروق بمقدم 350الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر ٣ غرف نوم - تشطيب كامل بالفرش والتكيفات

    Edge Real Estates logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في تاج سيتي ٣ غرف استلام فوري احسن موقع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع