شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1606

46,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في التجمع الأول – منطقة الفلل

    sms for RealEstate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع متشطبة 90 أفينيو بالتجمع الخامس

    Good Deals logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مميزة في هابتاون حسن علام بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند المصراوية بالتجمع الآن

    Chances Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري للبيع باقساط من ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيس الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيليه

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م استلام فوري في قلب النرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في ليك فيو 2 ثلاثة غرف 181م على البحيرات

    Amlak akareya logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في أب تاون كايرو – تشطيب كامل

    Beltone logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هابتاون بسعر اقل من سعر السوق

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 188م فيليت سوديك 3 غرف اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 180م كورنر تشطيب كامل استلام فوري البروج

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمدخل خاص جنوب الأكاديمية ه

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/تاج سلطان/متشطبه/اقل سعر

    Home Destination logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بروف خاص استلام 2026 اقساط حتي 8 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٢٠٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93 متر للبيع في هابتاون بجاردن بسعر مغري

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م استلام فوري كامله التشطيب للبيع باقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في هابتاون بسعر اقل من سعر السوق

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 265متر للبيع بالحي الخامس–التجمع الخامس!

    Monte Mar logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة139م بحديقة للبيع بخصم علي الاقساط مون ريزيدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م متشطبة للبيع بعبد العزيز فهمي – هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دور متكرر تشطيب سوبر لوكس باقساط علي 8 س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٥٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كمبوند The Icon Residence 2، التجمع ال

    sms for RealEstate logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مكان قيمته بتزيد كل يوم - بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو حمام سباخه بخصم 5% في تريو/ 0 مقدم + اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٦٬٠٧٩ جنيه/متر مربع