شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1602

46,219 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فالينسيا بجوار الجامعة الامريكية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع 220م ألترا سوبر لوكس طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٦٠٬٢١٨ جنيه

    امتلك شقتك الان متشطبه في العاصمه الاداريه

    Feeds logo image

    ذا لوفت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون سيتى على دائرى المعادى

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سمارت في اي بي بحديقة خاصة بزهراء المعادي

    Good Deals logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك قبل الشراء في كمباوند في حي الاندلس

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقتك بريجنتس سكوير بمقدم يبدأ من 720 الف

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل مقدم و توتال في اليفا فيو داخلي الريفر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ولقطه لن تتكرر شقة بمدينتي بسعر مميز B6

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه اقل سعر متشطب في المشروع بالكامل فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 متر للبيع في قلب البنفسج 1 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 3 / التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب الياسمين 2 / التجمع الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في النرجس عمارات – التجمع الخامس الموقع

    sms for RealEstate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنيه للبيع في اميزمجمع سكني في التجمع السادس

    ERMA Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 153م 3 غرف استلام فورى بالتقسيط فى التجمع

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو مفتوح - مدينتي B11

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو حمام سباحة

    Better Estate Investment logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزهراء المعادي 151م امام كارفور المعادي

    ERMA Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٤٣٬٧٥٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بخصم كاش مميز

    Feeds logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلومفيلدز | سكن متكامل في قلب مستقبل سيتي .

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م ناصيه بالنرجس الجديد حرفgفورى بحرى المطور

    بيتي للمقاولات logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو مفتوح على فيلات

    Feeds logo image

    تاون جيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 295م في أرقى كمبوند بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع