شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1605

46,219 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in The Square Compound

    Chances Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – بيت الوطن | الحي الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 200م بتشطيب كامل في الميرغني

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ألاير من الاهلى صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٣٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٣٤٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب تحت سعر السوق فى الير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الاندلس 1 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة جدًا في مدينة نصر | مصطفى النحاس

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Your apartment awaits you in The Square compound

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى سعر مميز جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه بالتكفيات+نظام تدفئه استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان ستوديو بسعر الطرح الاول مع PALM HILLS

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م للبيع بشارع أبو داوود الظاهري – مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة و سعر مميز جاهزه للسكن لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع سعر مميز استلام قريب فى الير الاهلى صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فى فيلاج دو لاكابيتال بالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم للبيع في موقع مميز..

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في النرجس 2 فيلات – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة، إطلالة رائعة وسعر أقل من سعر السوق....

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٨٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة في المعراج العلوي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة رائعة في بافاريا تاون دائري المعادي الآن

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى 120متر بجاردن 65متر للبيع جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – الأندلس 1، التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شقة في كمبوند ألاير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع