شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1535

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز - 160م مفروشة في مدينة نصر

    Key Point for real estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بجنوب االاكاديميه ز بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع امام غرب الجولف قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري للبيع في سراي ع طريق السويس-مقدم505الف

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل من سعر السوق في زدايست اورا التجمع

    ERE Investments logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك استديو بأقل اجمالي عقد اطول فترة سداد

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصيه في الحي المتميز بدر علي طريق الاسماعيلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "سوبر لوكس" جاهزة للسكن - كمبوند المقصد

    Better Estate Investment logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في الحي المتميز بدر 160م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اول سكن بالمطبخ للبيع جاردينيا هايتس بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 132متر بالرحاب 2

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في التجمع قسط بجوار الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م اقساط علي 15 سنه في افضل لوكيشن في العاصمة

    Dastan Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع بفيو على الجاردن

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيو لاندسكيب استلام فورى في موقع مميز

    4C Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بخصم 64% او اقساط15سنة-طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالاندلس 2 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في بالم هيلز موقع متميز استلام فوري

    Premises logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    لو بتدور على وحدة نادرة فعلًا داخل بريفادو 160م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه حقيقيه للبيع شقه 337م بمدينتي ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك شقه بأحدث مراحل مدينتي بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع – Al Ashrafieh Compound بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بخصم 64% او اقساط 15سنة - تلالا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل مقدم لشقة متشطبة 3غرف 165م بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق شقة ٣ غرف نوم للبيع بموقع مميز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع