شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1531

46,219 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع دقائق من هايد بارك - مقدم 540الف

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الآن في لاندمارك بقسط شهرى18,600جنية

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مايان – مباشر على طريق السويس

    Feeds logo image

    محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند مايان – مباشر على طريق السويس

    Feeds logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    NILE VIEW BIG APARTMENT FOR SALE IN ZAMALEK

    متصدر

    Egy Nile Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان في كمبوند مايان –

    Feeds logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٩٠٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند سراي 3 غرف بجاردن استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بسرايات المعادي 260م للبيع

    AMAKEN Misr logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٧٬٧٠٠ جنيه

    اسكن الآن في لاندمارك بقسط شهرى18,000جنية

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي ب حديقة متشطبة للبيع

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 165م في مرحله اللاجون لسرعه البيع بسعر مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في جراند سيتي بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي شوارع المعادي القديمة شارع 153

    Chances Real Estate logo image

    شارع 153, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالتجمع الخامس قرب التسعين الجنوبي

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3-غرف160م بجاردن ف التجمع الخامس بمقدم 100 الف

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    135 متر - مليون 650 - استلام فوري - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر شقة 180م متشطبة عالبرج الايقوني ب5%بسعرلايقارن

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م فيو خارجى وافضل تقسيمه بكمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ريسيل مرحلة الريفر مقدم 3 ب اكبر مساحه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بسعر لقطه من سكويرز بالعاصمه الاداريه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في المرحله للبيع

    Rakar Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠١٬٧٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه 140م فيو داخلي اليفا 3غرف كورنر بحري

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو كلوب بارك – فيو سنترال بارك

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع