شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 155

45,565 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى كمبوند جاليريا مون فالى

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف في PK2 | استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في احسن موقع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٦٬٧٧٥ جنيه

    شقة للبيع 145 متر 3 غرف فى اليفا ماونتن فيو

    TREX logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190 متر في جولدن سكوير مميزه استلام فوري

    MD Signature logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بالمستثمر الصغيرامام كومباوند مفيدا

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر و افضل موقع شقة استلام فوري قرب مدينتي

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147 متر للبيع فى هايد بارك التجمع الخامس

    TREX logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز و استلام فوري في سراي - شقة بدون اقساط

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه كليه183م فيb3 وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه للبيع متشطب بالتكيفات في 90 أفنيو

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق واقل اقساط - حديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تطل علي مساحه خضراء كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في هايد بارك علي السنترال بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B7 مدينتي للبيع أو الإيجار استلام فوري وموقع م

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400 متر مفروشة بالكامل بالتكيفات فى الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة غرفة ماستر مرحلة إيلان لاندسكيب فيو

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م نص تشطيب فى اللوتس الجنوبية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقة استلام فوري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو - موقع مميز- استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اقساط وموقع مميز بكمبوند سراي - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع تشطيب كامل فيو مفتوح على التيراس

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في واتر واي استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة غرفتين بحديقة إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في فورتين جولف 239 متر في اب تاون

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع