شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1466

46,219 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك التجمع الخامسPark Corner

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو كلوب بارك – فيو سنترال بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه جدا جدا

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز بالوكيشن مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في القاهرة الجديدة مقدم 8%

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 117م غرفتين و 2 حمام في ريحانه ايفنيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي احياء دجلة المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى تاج سيتى التجمع الخامس

    إبداع logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩١٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    Remax Today logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجاردن في ايزولا سينترا ,تقسيط,القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز 84م علي فيو البحيرات للبيع في كمبوند بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! شقة متشطبة بالتكيفات فى زيد ايست

    Platinum Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم أستلم الان شقه 3غرف في العاصمه قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى متشطبه امام البرج الايقونى

    Impact Investments logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصهمميزه لامتلاك شقه 82م بb7 خطوات للساوث بارك

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز و متشطبة بالتكيفات فى زيد ايست

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٥٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بموقع مميز جدا

    إبداع logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 145م فيو مفتوح في مشروع كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادى كامل الخدمات شارع إمتداد

    Rakaez Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م +جاردن 65م بأرقي المراحل وأميز لوكيشن B10

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف واجهه بالكامل فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه في قطامية جيت بالقرب من التجمع

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن للبيع في ايزولا سينترا ,مقدم8%

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع