شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1471

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٥٠ متر اول سكن من مكرم عبيد المربع الذهبي

    Digital State logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة وعصرية بنهرو بفيو مباشر على الميرلاند

    Digital State logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في عمارات العبور تصلح سكني وإداري

    Digital State logo image

    شارع صلاح سالم, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع 136متر في موقع مميز استلام فورى

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مليون بس !! تشطيب كامل هاي اند استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا جاردنز شقة للبيع موقع مميز بأقساط

    Platinum Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٠٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٥ دابل فيوحديقة المريلاند و نادي هليوليدو

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة امام سفارة الإمارات بڤيو بانورامي على جاردن

    Digital State logo image

    شارع يسرى نبيه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 3 غرف ميفيدا جاردنز تطل على البحيرة

    Platinum Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بسعر خاص

    Conquer Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحديقة مميزة كورنر(اتجاة بحري)150م للبيع باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بحديقة 190م في الشروق 2 تشطيب كامل

    Good Deals logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٢١ جنيه

    شقه للبيع بمشروع سور فى سور في اب تاون بمقدم 10%

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام كمبوند البوسكو العاصمة الإدارية

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٣٬١٨٦ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة في أسمــا فهمي بموقع مميز وقريبة

    Digital State logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في أرض الجولف بجانب كنيسه العذراء

    Digital State logo image

    شارع شمس الدين الذهبي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٢٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ميفيدا جاردنز بأقساط موقع مميز

    Platinum Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٦٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحريه للسكن الفوري ١٨٠ متر بموقع متميز في مصر

    Digital State logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    “شقة أرض الجولف باركيه كامل وفيو مفتوح 160 متر

    Digital State logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تطل علي الحديقه الدوليه فيو مفتوح

    Digital State logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في Regents park متشطبة الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 71م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ميفيدا جاردنز المستقبل سيتي بأقساط

    Platinum Properties logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٦١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع