شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1458

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بفيو جولف بالتجـمـع بسعر لقطه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م بتشطيب فندقي وافضل فيو بسعر مميز في B2

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    النرجس الجديدة/40%مقدم /استلام فورى/(3/4 تشطيب)

    Gold Real Estate logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل مقدم امام البرج الايقوني

    Impact Investments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 265 الف تستلم شقه متشطبه في قلب العاصمه

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه استلام فوري عالمفتاح

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بجوار ميفيدا بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للمعاينه في العاصمه تسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة استلام فوري 200متر باميز موقع

    Square real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مطبخ تكييفات - سعر خاص

    Three in one Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في كريستال بلازا ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن خاصة بالتقسيط كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٤٧٬١٦٤ جنيه

    شقة غرفتين ماستر تشطيب كامل ١٦٥م² أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة ٣ غرف | ١٨٩م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو باقل سعر في فيفث سكوير متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨١٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٢٬٦٠٥ جنيه

    شقة غرفتين | 124م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في نورث هاوس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بالنورث هاوس استلام فوري ارضي بحديقة قسط

    sherwoods property logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B8مجموعه 83

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقه للبيع زهراء المعادى الشطر ال 13 بالقرب

    Rakaez Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع