شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1457

46,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨١٬٤٧٣ جنيه

    ارضي بحديقه 3نوم فيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين اقل من سعر السوق جاهزه للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٨٦٬٣٧٩ جنيه

    شقة غرفتين كريسينت ووك | ١٢٥م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠١٬٧٠٠ جنيه

    لقطة ريسيل في اليفا ماونتن فيو المستقبل – شقة 140م

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في ارقي مراحل مدينتيB3 بفيو النادي مباشر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ٥٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام ( فيو مدينتى ) بحرى صريح

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 3 غرف بجاردن و المطبخ للبيع فى مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز متشطبه بفيو على الجاردن

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo | تشطيب كامل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين (( استلام فوري )) للبيع في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٩٤٬٢٤٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر توتال في اليفا واقل مقدم 3br مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مميزة في سراي – شقة 173م فيو مفتوح بسعر مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ارضي بجاردن باقل سعر في القاهره الجديده

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2 غرف للبيع في أزاد – جاهزة للاستلام

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة دايركت علي الاجون في ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في بالم هيلز متشطبه تطل علي لاندسكيب

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن برايم لوكيشن في كمبوندات التجمع

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه في سراي 182م استلام فوري s2 فيو جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقه (( 112م )) في بلوم فيلدز بمقدم 2,400,000 فقططط

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في 1.1 بسعر لقطه لسرعة البيع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في zed بموقع استراتيجي قريب من أهم المحاور

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع