شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1436

46,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م فى كمبوند اكاسا الما

    GCR Developments logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٦٠٠ جنيه

    المقصد 3 غرف استلام فوري متشطبه بالكامل فيو فيلات

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والدريسنج بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3 غرف في التجمع بالجولدن سكوير بمقدم 5% فقط

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري قسط ع 6س في بيتاجرينز

    GCR Developments logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في المستثمرين الجنوبيه بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بالمطبخ والتكيقات تقسيط شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في مجموعه 98 بالرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي بن ابي طالب, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٢٬٥١٢ جنيه

    3غرف للبيع في المقصد استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم دوبلكس 365م بسعر لقطه بالـR7 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن الان في زيزينيا بالمستقبل+مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بالمطبخ و التكييفات اطول فترة سداد شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كومباوند الاشرفية استلام فوري

    Catchers investment logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري تقسيط بموقع مميز جدا بالتجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي متشطبه

    The Avenue Properties logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطب بالتكيفات و المطبخ بأقساط شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم هيلز متشطبة بالكامل بالتكيفات باقساط

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108م متشطبة بالتجمع في ريجنس سكوير

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجوار الجامعه الامريكيه بأقل مقدم 1% فقط

    GCR Developments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو متشطب بأقل سعر في مستقبل سيتي قسط 10س

    GCR Developments logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو فاخرة للبيع فى هايد بارك بسعر مميزجدا

    Feeds logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137م للبيع فى هاب تاون حسن علام استلام فورى

    Vida Solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127م متشطبة بالكامل استلام فوري مقدم 10%

    GCR Developments logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع