شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1416

46,219 عقارات أخرى
  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة للبيع-كمبوند مدينة النور-مدينة نصر

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقه 3 غرف ف تاج سيتي vip view

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة260م بيع بالفرش-كمبوند جراند سيتي-زهراء المعادي

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار سيتي ستارز بعمارات المدفعية

    Good Deals logo image

    شارع عمارات المدفعيه, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موازى لشارع الثورة - الماظة مصر الجديدة

    ElGammal real estate logo image

    شارع جمال نوح, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجوار من الحي الدبلوماسي بأقل سعر+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوكس بالقرب من محور النصر و 90

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في اللوتس الشمالي - حى اللوتس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من شارع التسعين الشمالي

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بأقل سعر في بلوم فيلدز

    Key Point for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المحور المركزي بالعاصمه بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م موقع مميز بأرض الجولف الرئيسي,مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف الجامعة الأمريكية وأمام كمبوند مفيدا

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيوبوليس مستقبل سيتى استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٧٬٢٠٧ جنيه

    Resale: Best 2Beds Price 104m With Private Garden

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بالتقسيط متشطبة في العاصمة الأدارية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس LUXURY اطلاله ساحره 100% علي GOLF بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه بأميز لوكيشن بالمستقبل أقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B7 جاردن خاص فرش كامل استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش في بريفادو مدينتي موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة للبيع بالتجمع على ال90 - بالفرش

    Waystar Investment logo image

    روك ايليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدخل صريح من شارع النادي الأهلي مباشرة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يبعد 5 دقائق عن الجامعة الأمريكية متشطبة سوبر لوكس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع