شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1415

46,219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في القرنفل فيلات التمجع الأول

    A to Z logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في موقع استراتيجي

    Image Investments logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مهدي عرفه الرئيسي سوبر لوكس مباني 2004 موقع متميز

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B2 فيو بارك تشطيب مميز استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس مباني 2004 مهدي عرفه الرئيسي موقع متميز

    شارع مهدي عرفه, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند امتداد الامل دجلة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B12 فيو بارك استلام فوري وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B2 فيو جاردن استلام فوري موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في تريو جاردنز متشطبة علي ٧ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٣٠ متر المنطفة التامنة مدينه نصر

    شارع عبد الستار دياب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 127 متر 3 غرف في المرحلة الرابعة الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في القرنفل فيلات التمجع الأول

    A to Z logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 فيو جاردن استلام فوري بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٦٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B15 فيو بارك سوبر لوكس استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت – 3 غرف – تشطيب كامل – ڤيو

    Premium Homes logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – بارك ريزيدنس-تشطيب مميز

    Premium Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشبطة للبيع في جنوب الأكاديمية التجمع الخامس

    Utopia logo image

    طريق خدمه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 89 متر في الرحاب - التجمـــع الاول

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في قلب مدينتي B7 بتشطيبات الترا سوبرلوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المعراج العلوي فيو امامي واجهه وبحري

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع