شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1379

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجوار New Giza فى talala بأقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- ارخص شقة ارضي162م بجاردن139م فيو لاندسكيب

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوكيشن مميز في سوديك ايست ريسلي بحري فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة ريسيل موقع مميز في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣١٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه (3 غرف) استلام فوري بفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالاندلس علي محور محمد نجيب مباشر

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بالكامل في سوديك ايست ريسيل 3 غرف 165م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن ريسيل في سوديك ايست متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن باقل سعر دقايق من ال bue بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة بحديقة 100م للبيع في أب تاون | 179م

    Circle Realestate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م بأقل سعر وبمقدم1% فى التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط علي 6 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس التجمع الخامس مساحه كبيره

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٤٩٬٩١٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نور ارضي بجاردن 145+45 حديقة

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٥٩٩ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون | 180م | تشطيب ألترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ١٠٨م متشطبة استلام فوري علي حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة ريسيل متشطبة في سوديك ايست اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو للبيع ف تاج سيتي بجوار المطار-مقدم 260K

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه CGP -البروج-شقه-2غرفتين

    Premises logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل في سوديك ايست متشطبة 153م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٥٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس استلام فوري على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م فيو حمام سباحه باقل سعر بكمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    هاب تاون ١٦٨م + ١٢٠م حديقة استلام فوري اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م استلام فوري في الزهراء المعادي

    متصدر

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجوار ميفيدا بالجولدن سكوير و قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع