شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1335

46,124 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 87م للبيع في هايد بارك (سنترل فيل )

    Brokerage Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B11 فرصة رائعة للسكن ا

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف بأميز لوكيشن امام مدينتي بالمستقبل+5%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بعقد حديث في مدينتي خالصة الأقساط مميزه

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل مدينتي – المرحلة B15

    New Home Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 170 متر داخل كمبوند راقي بموقع مم

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إعلان شقة للبيع في مدينتي B6 الموقع: مدينتي – واحد

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع ٢٠٣ م في النرجس ٥ فيو جاردن

    Aqar Share logo image

    ميدان الياسمين, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٤٢٬٤٠٠ جنيه

    107م غرفتين فى أفينيو، جاهزه للاستلام | 19,800شهري

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية واسعة في مدينتي جاهزة للسكن سعر لقطه

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة في مدينتي بأفضل موقع وسعر مميز

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 فرصة مميزة للسكن أو الاس

    New Home Investment logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند وصال – موقع راقي وإطلالة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٠٠ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في مدينتي – B3 فرصة مميزة لع

    New Home Investment logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بريفادو مدينتي تقسيط مميز جاهزة

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B7 فرصة مميزة لامتلاك شقة أن

    New Home Investment logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فوراً شقة مفروشة ومؤجرة في مدينتي

    New Home Investment logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى فرصة في مدينتي شقة جاهزة بأقل كاش وأفضل نظام

    New Home Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة داخل مدينتي – المرحلة B2

    New Home Investment logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في مدينتي خالصة الأقساط سكن فورى

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B10 بإطلالة مفتوحة

    New Home Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع