شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1337

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن امام هايد بارك بمقدم5%فقط بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 164متر بجنينة فى التجمع بمقدم و قسط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك وحدتك في التجمع الخامس بالقرب من الجامعة

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى اللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ م ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+متشطبة يالمطبخ والتكيفات بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م نص تشطيب القرنفل 8 فيلات القاهرةالج

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقه 240 متر دور ارضى للبيع فى الحى الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 17, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن شقه تشطيب خاص بالفرش مدينتسb12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند كايرو فيستيفال استلام فوري مفروشه

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر بأقل سعر بالتجمع في ستوديو بجاردن بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بارقي مراحل مدينتي موقع متميز B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره علي طريق السويس تقدر تمتلك شقتك بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    720 ألف مقدم + قسط شهري 49 ألف = لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بالرحاب 160م تشطيبات اول سكن فيو جاردن

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    3نوم بأفضل لوكيشن بالتجمع وبأقساط12سنه في ذا بروكز

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3 غرف ((استلام فورى)) متشطبه ultra modern

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 107م فيو وايدجاردن تشطيب خاص B12

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نور طلعت مصطفي 195م موقع متميز حجز قديم

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B6 – تشطيبات خاصة فيو جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 م غرفتين مفروشة للبيع بالمطبخ و الأجهزة

    Smart Step logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز في القطامية بلازا سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع