شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1332

46,124 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري بقسط علي 10 سنين شقة+حديقة في ميد تاون

    Adviser Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 7 سنين بأقل مقدم 10%

    Held Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في ميد تاون كوندو

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 262م للبيع في الرحاب بالتقسيط واستلام فوري

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ستون ريزيدنس قسط علي 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٤٦٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة + حديقة بأقل سعر في ميد تاون

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٢٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم 3% شقة في كانيون 8 - هوم تاون قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤١٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بقسط علي 10 سنين في ميد تاون كوندو

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 25% في ستون ريزيدنس التجمع

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند لاش فالي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 331م متشطبه بفيو ع الميدان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٥٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في ميد تاون كوندو

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٦٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 25% في ستون ريزيدنس التجمع

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 25% في ستون ريزيدنس التجمع

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري بقسط علي 10 سنين شقة+حديقة في ميد تاون

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٧٣٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم 3% شقة في كانيون 8 - هوم تاون قسط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ستون ريزيدنس قسط علي 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ستون ريزيدنس قسط علي 5 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع