شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1293

46,124 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م مفروشة للبيع -عمارات تبارك - زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220 متر فى فيلات الياسمين 7 على اكبر فيو حديقة

    Impact Investments logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت-شقة 181 متر للبيع في ليك فيو 2

    Right Direction logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ايست تاون موقع مميز و تشطيب فاخر

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع تشطيب سوبر لوكس كمبوند كابيتال ايست

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة ف قلب العاصمة باقل سعر لسرعة للبيع

    Boundless For Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115 م للبيع - كمبوند دجلة تاورز - مدينة نصر

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ماونتن فيو بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان

    PropLife logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٧٬٠٠٠ جنيه

    باوفر لايقارن شقة ارضي 175م+جاردن بفيو مميز جداااّ

    Bright logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88 م للبيع - كمبوند كابيتال ايست - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في البوسكو العاصمة الإدارية

    Utopia logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند غرب الجولف - القطامية

    Utopia logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م للبيع في كمبوند كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة125م للبيع تشطيب سوبر لوكس- حي الواحة مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م للبيع - كمبوند ريزدنس - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة122م الترا لوكس في كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة240م 3غرف متشطبة الترا سوبر لوكس بالنرجس عمارات

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة95م كمبوند كابيتال ايست ريزدنس مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 116م+جاردن65م استلام فوري متشطبه

    Bright logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة100م مفروشة- ابراج المرشدي زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة في طلعت مصطفى استلام فوري بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م للبيع تشطيب سوبر لوكس كمبوند كابيتال ايست

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م للبيع كمبوند بافاريا زهراء المعادي

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع