شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1298

46,124 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بتشطيب فاخر في District 5 التجمع الخامس

    Property  Hills. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مع وادي دجله بالمستقبل وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م في HYDE PARK التجمع السادس بتقسيط 10 سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأميز لوكيشن في جوار بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن - متشطبة VIP باقل مقدم وسعر

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٨٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    أمام ماونتن فيو مباشرة بحري على جنينة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م جاليريا مون فالي جولدن سكوير مفروشة

    M.S.K Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه فيو ال 90 الجنوبي،دقيقة واحدة من محور النصر

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قلب الجولدن اسكوير ـــ بجوار مسجد الصحابه.

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 5 سنوات دقيقه للنادى الأهلى و 90

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 50% بإطلالة ساحرة فيو جاردن

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٤٬٤٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 175م بأفضل موقع بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري قسط 10 سنين في البوسكو مصر ايطاليا

    Adviser Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة + حديقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات بجوار المنطقة التجاريةو النادى الاهلى

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة + حديقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في جلين أمتداد التسعين بالتجمع وبأقساط 10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من مسجد الشرقاوي. و مفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع12سنه امتلك اخر شقه3غرف فTAJ CITYامام المطار

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة استلام فوري

    Held Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المساحة: 67 متر + حديقة 35 متر الموقع: Taj City

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 الف مقدم على 5 سنوات و بالقرب من النادى الاهلى

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع