شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1289

46,124 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٣١٨٬٩٣١ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع الحي التالت شرق علي الاوسط مباشره فيو

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن ريسيل في سوديك ايست متشطبة لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن علي طريق السويس دايركت بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز في سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبة بتكيفات بأقل سعر على 9 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار ميفيدا وبسعر لقطه بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م ريسيل في سوديك ايست متشطبة تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م للبيع فى كمبوند ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٩٤٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠ متر غرفتين في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري ع المفتاح بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بحديقة في مدينتي 237م موقع مميز

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط 14 الف جنيه علي 12 سنة بقلب العاصمة R8

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط 31 الف جنيه علي 12 سنة بقلب العاصمة R8

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط 30 الف جنيه علي 12 سنة بقلب العاصمة R8

    Adviser Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى موقع مميز متشطب على 9سنين-احجز الان

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بالتقسيط المريح

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على لاندسكيب شقة ريسيل فوري في سوديك ايست 122م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا للبيع علي شارع الجزيره دايركت التجمع الخ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Experts Home logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٧٬٦٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 164م استلام فورى بتكملة اقساط

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬١٨٦ جنيه

    بسعر لقطه لسرعه البيع شقه113متر ف سراي مرحله ايلان

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي في العاصمة جاهزة للسكن 3 غرف نوم

    Remax The Address logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B11 – مساحة 165متر فيو جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع